Category


Interiér

Office CISCO

Galerie CÍL PROJEKTU Návrh rekonstrukce klasických kancelářských prostor v moderní pracoviště pro mladý kreativní tým. Snahou bylo vytvořit různorodé prostředí, které bude podporovat pohodu a motivaci zaměstnanců.

Terminál – Letiště Václava Havla

Galerie CÍL PROJEKTU Hlavní myšlenkou návrhu je provést cestujícího od letadla k východu a během této cesty ho navnadit na pobyt v České republice. Při průchodu nebo během čekání v prostorách terminálu se návštevník může vtipnou a nevtíravou cestou seznámit s informacemi a zajímavostmi o naší republice. Prezentované informace se neomezují pouze na notoricky známé..

ETA Koncept

Galerie CÍL PROJEKTU Přáním investora bylo vizuální sjednocení všech prodejen, jejichž vzhled by vyjadřoval nový koncept prodeje a filozofii společnosti, kdy prodejna už není jen místem nákupu žehličky či vysavače, ale také zdrojem zážitků které při nákupu zákazník získá.

Kavárna Krásovka

Galerie CÍL PROJEKTU Rekonstrukce původního žižkovského zájezdního hostince, který byl v 19.století obestavěn současnou zástavbou činžovních domů pro několik nových funkčních využít – jednak jako kavárnu, výrobnu čokoládovnu a zastřešený dvoreček jako prostor pro kulturní a umělecké aktivity.

Kavárna mamacoffee Londýnská

Galerie CÍL PROJEKTU Cílem návrhu bylo vytvoření příjemného a pohodlného interieru. Kavárna, která byla první kavárnou pro mamacoffee je velice rušným místem, kam se klienti velice rádi vracejí a kde velice rychle podařilo vytvořit komunitu stálých klientů. Smysl návrh, tedy vytvořit něco “jako obývák”, kam se lidé budou chtít vracet, protože budou cítít “lidské teplo”..

Siemens Cafe

Galerie CÍL PROJEKTU Koncept kavárny je založen na dodání naprosto jiného prostředí a vjemů, než které návštěvníci absorbovali celý den ve svých kancelářích. Pro tento účel byla kavárna pomyslně rozdělena do několika zón, kdy u sezení nad kávou v prostředí domácí knihovny může probíhat neformální obchodní jednání, přes relaxaci v plažových lehátkách, můžeme dojít až..

Městská knihovna PRAHA Chodov

Galerie CÍL PROJEKTU Předmětem projektu byla revitalizace nevyhovujích prostor knihovny, která je součástí místní základní školy a je navštěvována především jejími žáky. Naším záměrem bylo, aby knihovna sloužila nejen k půjčování knih, ale také jako příjemné pobytové místo, kde mohou žáci trávit více času. S ohledem na dětské návštěvníky knihovny, jsme se rozhodli vytvořit různé..

ČVUT kat počítačů

Galerie CÍL PROJEKTU Prosotry katedry počítačů by měly sloužit nejen admnistrativní činnosti ale také přednáškám či obhajobám studentských prací. Součástí prostoru by měla být také knihovna s neformálním sezením a místnost pro jednání.