ting tiŋ ] je označení sněmu – místa setkání, výměny myšlenek a místa, kde se dělají zásadní rozhodnutí.

TÝM

ŠTĚPÁN TOMAN

Architekt – Partner

*1978

Autorizovaný architekt ČKA 3459

Po absolvovaní V.Š.U.P. několik let pracoval v Londýnské kanceláři KPF, kde se mimo jiné podílel na projektu Danubee house v Praze, výškové budovy Shoreditch High street v Londýně a nebo na novém Londýnském ústředí firmy Unilever. Po návratu do Prahy zakotvil v architektonickém studiu AID, kde také pracoval na projektu filharmonie a kongresového centra ve Zlíně, nebo byl zodpovědný projekt nové fakulty humanitních studií Zlínské univerzity. V roce 2011 založil architektonickou kancelář Ting. Jeho oblíbený projekt v rámci kanceláře je nevyhraná soutěž na revitalizaci území Podmokel.


JITKA DVORSKÁ

Architekt – NIMBUS/TING

Vedoucí architekt Nimbus Architects s.r.o.

Vystudovala ČVUT v Praze a obor Sadovnictví a krajinářství na Zahradnické fakultě VŠZ v Lednici. Následná více než třicetiletá praxe v oboru jí dala zkušenosti s projekty jak v privátním, tak veřejném sektoru v ČR i v zahraničí. V roce 1999 založila architektonickou kancelář, která úspěšně dokončila mnoho projektů týkajících se nejrůznějších druhů staveb, designu a zeleně. Od klasických kancelářských a rezidenčních objektů až po exotičtější projekty jako TV studia, aquaparky, nebo spolupráce na projektech mostů, metra v Baku nebo v Chennai. Je autorizovaným architektem pro pozemní stavby a zahradní a krajinářskou tvorbu.


Claudia Schmidt

Architekt – Partner

*1976

Absolventka Fakulty architektury Bauhaus Universität v německém Výmaru. Profesní zkušenosti sbírala mimo jiné v pražském ateliéru Evy Jiřičné.

Je spoluzakladatelka ateliéru Ting, matka dvou děti a kromě projekční činnosti se věnuje výuce na Fakultě Architektury ČVUT v Praze.


 

Spolupracovníci

Tomáš Kodet
Martina Jarošová
Jitka Dvorská
Tereza Cihlářová

SpolupracovALI

Michala Krajčiová
Katarína Valičková
Jana Zicha
Claudia Schmidt
Veronika Vítková
Zuzana Kusková
Merisha Helibegovic Bayrakar
Andrea Hustecká